guilty pleasure

abby             madame             tumblr              deviantart

szerkesztő: candy;  nyitás: 2010. 06. 19.;  tárhely: gportal;  böngésző: mozilla firefox;  program: photoshop CS5;  dizájn verzió: #41.;  ki/mi van rajta: louis tomlinson;  készítette: candy;  csst készítette: candy;

spanyolország-portugália (0-0):
na hát tegnap sikeresen megkaptuk a második hosszabbításos nulla-nullánkat. hát én az ilyen meccsektől mindig kiborulok ráadásul ez már a második ilyen ezen a tornán, mert az mondjuk oké, ha 1-1 után van hosszabbítás, de a null-null engem megöl. hát a meccsről: az első félidő szerintem abszolút  a portugáloké volt labdabirtoklás ide-oda, a második már inkább a spanyoloké, bár lehet mégis kiegyenlítettnek mondanám, de gól az éppenséggel nem született, de jött a hosszabbítás, ami viszont abszolút spanyol fölényt hozott, de gólt nem, pedig volt pár nagy helyzet meg még a rendes játékidőben cr7 is elpuskázott egy meccslabdát. na de hát hosszabbítás után jöttek, a tizenegyesek, ahol az első pár kihagyta a magáét után berúgták egy páran végül az egyik portugál kihagyta és jött fabregas, akinek a kapufáról pattant be a lövése, így a spanyolok óriási mázlival továbbjutottak. hát én nem szeretem feltépkedni a saját sebeimet, de én ezután a meccsel úgy aludtam el, hogy *bezzegasvanciénemtudottbefelépattanni* hát aludtam már jobban is, többet is, de mindegy lényeg, hogy nagy sajnálatomra spanyolok a döntőben, ellenfélre várva.
kis elmélkedés a második elődöntőről: hát ha engem kérdeztek az biztos, hogy nem lesz nulla-nulla, mert az én bébijeim tudnak gólt lőni és nem érdekel az olaszok elleni örökmérleg csak az  számít, ami most van és, ami most van az az, hogy mi vagyunk a legjobb csapat, szerintem mostmár a spanyolok elődöntőbeli játéka után ezt kár megkérdőjelezni és végre megérdemeljük, hogy nyerjünk valamit, pont annyira ők, mint én, aki már most két éve nem csinált mást csak szurkolt, utána pedig sírt és nem örömöben teszem hozzá, de most végre szeretnék megint örömömben sírni, ha ez lehetséges, úgyhogy nem érdekel milyen jó az olaszok védelme, úgy összességében nem érdekel senki, se az olaszok, se a spanyolok, csak a nationalelf, hajrá sweethearts! DEUTCHLAND ÜBER ALLES!

negyedik negyeddöntő

2012.06.26. 09:42, candy
olaszország-anglia (0-0)

olaszország-anglia (0-0):
hát egy nappal megkésve, de kis értékelés az utolsó negyeddöntőről is, mondjuk nincs túl sok dolog, amiről beszélhetnék, de hát: az olaszok nagy fölényben játszottak, az angolok is támadgattak néha, de gól a 90 perc alatt nem született, jött a hosszabbítás, ahol már nagyon fáradtan játszottak a csapatok, ott sem született gól. ennek az egész meccs kapcsán megjegyezném, hogy az, hogy az olaszok 34 kapuralövésből, 20 kaput eltaláló lövésből nem tudtak gólt szerezni eléggé szégyenletes és én még a nationalelf helyzetkihasználását mertem kritizálni, mikor 4 gólt lőttek, hát ezt ez után a meccs után visszavonom. na lényeg, hogy null-null után jöhettek a tizenegyesek, ami mindig lutri (és a legutóbbi emlékeim elég fájdalmasak éppen bizonyos angolok miatt, úgyhogy eldöntöttem, hogy nem szurkolok egyiknek se). először az angolok szereztek 2-1es vezetést, de végülis az olaszok nyertek 4-2re. így a másik ágon is megvan az elődöntő: németország-olaszország, de  ha az olaszoknak marad a helyzetkihasználása búcsút mondhatnak az álmaiknak, mindenképp fejlődni kell ha a mannschaftot akarják megverni. hát nagyjából ennyi, nem volt a legjobb meccs ez se, de valahogy a kommentár helyett a kedvenc glees dalaim hallgatásával kibírtam. na pux. most hozok lehet néhány grafikai cuccost.

harmadik negyeddöntő

2012.06.24. 19:14, candy
spanyolország-franciaország (2-0)

spanyolország-franciaország (2-0):
hát ezt a meccset alig-alig láttam, de amit láttam az alapján: a spanyolok játszottak jobban, xabi alonso duplájával nyertek, az egyik gól fejesből a másik tizenegyesből született. a franciák nem mutattak szinte semmit, a spanyolok többet, de ők sem voltak a toppon. hát nem tudok ennél többet írni, mivel gyakorlatilag félig láttam a meccset. a lényeg, hogy (sajnálatomra) a spanyolok jutottak tovább és így az egyik ágan kialakult az elődöntő: portugália-spanyolország. még így utólag hozzátenném ennek az elődöntőnek a kapcsán, hogyha a spanyolok úgy játszanak, ahogy tegnap, akkor nehéz lesz döntőbe jutniuk, ha meg be is jutnak és még ott is úgy játszanak kizárt dolog hogy eb-t nyerjenek, pedig mindenki azt mondta, hogy húú meg aahh, lehet ezt csak én nem látom, de mondjuk kicsit többet vártam... nah mára ennyi ja és f1: *nemigazhogy ígyakétévesévfordulóra összejötta2010feeling hogymennemindenkiapicsába*. na pux.

második negyedöntő

2012.06.23. 20:36, candy
németország-görögország (4-2)

németország-görögország (4-2):
na hát nem igazán hablatyolok bele is kezdek az elemzésbe: nagyon belekezdtek a németek az elején még lesgólt is szereztek meg minden, de csak nem akart összejönni valamivel több, mint fél órán keresztül, amikoris philip lham(!!!!!!!!!) egy tizenhatoson kívülről lőtt góllal megszerezte a vezetést a németeknek. hát nem sűrűn látni a kapitányunk gólt lőni, de valahogy, amikor fontos mindig összejön neki, de hát ha mondtátok volna a meccs előtt, hogy lham lő majd gólt, nem hittem volna el. na de letértünk a tárgyról: a szünetig nem történt semmi érdekfeszítő. majd a szünet után kissé álmoskásan jöttek ki a németek, a görögök pedig a 45 percnyi (nem túl jó) védekezés után elkezdtek támadásféléket vezetni és mit ad isten samaras góljával egyenlítettek, de nem sokáig örülhettek az xnek, mert kb. öt perccel később egy hosszú tizenhatoson folytatott tili-toli utáni beadásból sami khedira ismét megszerezte a vezetést nem sokkal ez után jött a következő gól: ha van ember aki jobban fejel mario gomeznél, akkor az csakis miroslav klose(aki most kivételesen kezdett, egyetemben reussal és schürrlével), ezt be is mutatta és már 3:1 volt az eredmény. nemsokra rá jött a következő gól, aminél klose lövését még védte az egész meccsen bizonytalankodó görög kapus, azonban a kipattanót reus berúgta megszerezve első nationalelf-gólját. ezzel 4:1 volt közbe jöttek cserék is, de nem igazán volt fontos, a németek kissé leálltak passzolgattak és a többi, a görögök meg a meccs végére megint elkezdtek támadásokat vezetgetni, az egyik ilyenből tizenegyes született boateng szándékosnak neméppen nevezhető kezezése után, a büntetőt salpingidis értékesítette beállítva ezzel a végeredményt: 4:2 a németek az elődöntőben az olasz-angol meccs győztesével találkoznak majd.
kis személyes vélemény: hát azon behaltam, hogy lham mekkora gólt lőtt még az szünetben is azt hajtogattam, a gomez helyett klose dolognak(mint az előző posztomból is kiderülhetett) nagyon örültem, a podolski, müller nem játszik dolognak már nem igazán, de végülis reus gólt lőtt... a helyzetkihasználás még a négy lőtt gól ellenére is lehetett volna jobb, de azért ne fikázzuk már a négy gólt, más örülne... ja és khedirának is nagyon örültem, ha jól tudom utóljára a vb bronzmeccsen rugott válogatott gólt :) meg a másik: komolyan 15 veretlen tétmeccs már világrekord??? mi lesz ha 17 lesz? meg utána 27? meg 34? nah gondolkozzál el miért pont ezek a számok, nah mára ennyi puszcsi(ja várj: seb pole <3).

első negyeddöntő

2012.06.22. 12:35, candy
portugália-csehország (1-0)

hát ugye megígértem, hogy az egyeneskieséses szakaszban visszakapjátok a 2010 óta nem látott elfogulatlannak megmaradni próbáló meccsértékeléseket. hát bevallom leültem megnézni ezt a meccset, de közben volt 10 perc mikor úgy volt, hogy elromlotta telefonom és nem lehet vele semmit csinálni, de aztán megjavítottam, na mindegy szóval mit ad isten pont akkor esett az az egy gól. na szóval végre tényleg a meccsről: a portugálok uralták a meccset, a csehek küzdöttek becsülettel, de nem volt elég, nem ez volt az évszázad meccse, de azért eléggé nézhető, a gólt cr7 szerezte amúgy, ez már a 3. gólja volt ezen az eb-n így beérte gomezt(aki egy meccsel kevesebbet játszott) a góllövő lista élén. azt hiszem fejes volt rögzített helyzet után, de mint mondottam volt nem láttam a gólt mert ott sírtam az én imádott lila telefonom felett. na hát összeségében több gólall is nyerhettek volna a portugálok, mindenképpen megérdemelt a továbbjutásuk, az elődöntőben  spanyol-francia párharc győztesével találkoznak majd. amúgy ha előzetesen meg kellet volna jósolni az A1-B2 negyeddöntőt én azt mondtam volna, hogy orosz-holland, de cseh-portugál lett belőle, nem is baj ránkfér néhány meglepetés.
holnap újabb meccsértékeléssel jövök, ami várhatólag kicsit hosszabb lesz és nem csak azért mert telel lesz ilyenekkel: (L) <3, hanem mert azért egynél több gólt várok el, lehetőleg a következő négy ember közül valakitől: müller(kötelezően lőni kell még neki gólt), klose(hát neki is, én lesz**om milyen szexi pasi gomez, akkor se lesz soha jobb senki mironál), svanci(mert k**** jól játszik, és mert szüksége van rá), özil(mert eddig ő a torna embere és mert visszanéztem a nutellás reklámokat *megyezjobbanis* XD) nah ennyit a ma esti meccsről előljáróban.

best of kimaradt designok

2012.06.19. 19:28, candy
a top12

na hát ugye írtam, hogy a designoknak, amiket csináltam kb fele került fel, de most kiválasztottam a két év alatt a kedvenc kimaradt designjaimat, de a kedvencek közt is vannak kedvenceim pl. így utólag már nagyon nem értem, hogy miért nem raktam fel a müllerest, vagy a benist... na mindegy mindjárt rakok ki egy linket, ahol egy képbe tömörítve látható a top12, ja és magyarázat, a mülleres azért kisebb, mert eredetileg 500x5000 volt ez a nagy kép és az a fejli csak 400 px széles, de aztán a gp nem engedte feltölteni az 500x5000et így 300x3000 lett és simán belefért volna, de mindegy mostmár így marad. amúgy ha valkinek tetszik valamelyik(amit erősen kétlek) az szóljon és felrakom külön... mondjuk legtöbbre rá van írva, hogy guiltypleasure, de mindegy.
na akkor itt a kép: katt ide

2 years online

2012.06.19. 18:07, candy
deutschland: the serial killer

KÉT ÉVES A GUILTYPLEASURE! ezt hivatott ünnepelni ez a design, aminek készítésekor bevallom elragadott egy kicsit a hév, de tumblrön láttam ilyen németzászlós megoldást és megtetszett, ráadásul 2010-ben már rögtön németfanként ismerhettetek meg, nem is tudjátok, milyen voltam előtte, semmi foci, értelmes témák stb. de hát szerintem ez fejezi ki legjobban az egyetlen dolgot ami a két év alatt állandó volt, mert sokat változtam ám, sokat változott az oldal is, emlékeztek még az első designra? demi lovato(nála még én is jobban nézek ki, komolyan mondom niall) volt rajta és ilyen strandos volt meg sárga volt a fő szín. hát ma már olyat szerintem nem lenne türelmem csinálni kivágni a sok kis képet és a többi. amúgy arra is emlékszem, hogy napra pontosan két éve miről írtam nektek, arról, hogy kikaptak a németek és megy a csoport másik meccse(ghána-ausztrália) és nem mertem nézni, de azért szurkoltam, hogy döntetlen legyen, aztán kicsivel később belepillantottam két szekundumra és 1-1 volt és nagyon örültem neki. akkor is előző nap volt amúgy az évzáró, mint most is. és akkor csináltunk először guakamolet és még a receptjét is elhoztam nektek utána meg nagyon sok ideig zenéket töltögettem fel(amik aztán átkerültek keepholdingonra, ma meg már egyáltalán nincsenek is meg, mert mind megauploadon volt, hát szívás...). amúgy így ez a leghosszabb életű lapom, amit egyszer sem zártam be, volt egy hosszabb szünet, amikor elszaródott a ps-em, de azért a színfalak mögött akkor is az oldalon dolgoztam. de amúgy tényleg az összes lapom bezártam, kinyitottam, témaváltás, címváltás(mondjuk ez erre is igaz, egészen két évvel ezelőttig). mondjuk egy évet sok lapom megélt csak az első szülinapokat, mint itt is megtörtént elfelejtettem és mindig úgy voltam vele, hogy na majd a második, de sose volt második, egészen mostanáig. és remélem lesz még harmadik is. mert bár néha hetek telnek el jelentkezés nélkül, arra vagy jó okom van vagy épp csak írni nics kedvem, pedig foglalkozok az oldallal, mert foglalkozok vele, gondolkozom a következő dizin, azon hogy a fellow followerjeim minek örülnének, ha hoznék... aztán néha rámjön a hopp, hogy kiírjak magamból valamit. de amúgy bevallom, hogy amikor két éve a vb után csalódott pofával ülve leírtam, hogy két év múlva(jé az most van) eb és majd rátapadok a képernyőre, hogy szurkoljak na amikor ezt írtam még nem gondoltam volna, hogy erről is ugyanide fogok írni pedig így van és örülök neki. amúgy két év alatt annyi baromsággal traktáltalak titeket, hogy az fáj, de hát örök kedvencem a: svájnsájger, ne röhögjé nemtomleírni a nevét, ezért úgy képentörölném magam esküszöm, meg a csillogóssisakúbuzi(am az a kedvenc sisakom, mert csak abba lett világbajnok, csak akkor ezt még nem tudtam...) meg találtam még egy jót, ami olyan szinten fájdalmas volt: "az, hogy dj nekem taszító kissé(kivéve ha úgy folytatódik, hogy okovic)" hát ezt tegnap találtam, de meghaltam a röhögéstől. na szóval írtam jó sok baromságot, sok bejegyzést futtában, sok baromi hosszú bejegyzést. meg még grafikázással is próbálkoztam, pl képzeljétek el, hogy összeadtam és az iconbázison egészenpontosan 520 db icon található, van még 3 chibi, 4 egyéb rajz, 10 retouch, 4 logó, 8 tmi fanart, amit megtalálhattok, meg egy pár animáció... és ezek csak kb tized része annak a cuccoknak, amiket csináltam és még valószínűleg ma is hozok csomó mindent. amúgy az oldalon 39 design volt összesen, sajnos nem értük el a negyvenet így a szülinapra, és amúgy a designoknak amit csináltam kb fele került fel az oldalra... na most egyenlőre ennyit a szülinapról. csak két sorban egy másik téma: hát mint az alcím is mondja deutschland: the serial killer, hát a magyarázat, ugye a b-re mondták, hogy halálcsoport és ha az a halálcsoport, akkor a németek a sorozatgyilkosok, mert 3 meccsből hármat nyertek, ezzel a torna egyetlen 100%os csapata, csak úgy mondom. na mindjárt jövök még. xo:candy

szokás szerint sok cucc

2012.06.14. 10:58, candy
mintha nem szoktátok volna meg

na hát először is, nagyon fognak hiányozni az osztálytársaim, mert igen nekünk már szünet van :) de tényleg olyan gyorsan elszaladt ez az év és mégis, mintha mindig is ide jártam volna, az első héten nem gondoltam volna, hogy egyáltalán valaha is bírni fogok közülük bárkit és most meg... akik a legjobban fognak hiányozni: niki, dzsaouffy(magyarul: zsófi), kami, mendi, dorka, vanda, laci, máté, gyönygi, bella. meg még van egy-két ember, de ők a legjobban, de megbeszéltük, hogy találkozunk, meg lesz osztálybuli az év elbúcsúztatására meg kemping meg minden. amúgy még annyit, hogy az utolsó nap kidobtam a harmadik emeletről bella üvegét és kiordítottam az ablakon, hogy kuckómackó, meg úgy egybéként is jól telt a nap, meg amikor azzal játszottunk, hogy ki tudja bedobni laci szájába a papírgalacsint és ki volt az egyetlen, akinek sikerülT, naná, hogy miss nullacélzóérzék azaz én XD amúgy ezekután biztos nem gondolnátok, hogy a város, sőt az ország egyik legjobb gimnáziumába járunk... ja meg én amúgy kitűnő tanuló leszek és mindenki, aki baszogatott, hogy ez már nem olyan, mint az általános, meg itt nagyon kell tanulni és ne legyek elkeseredve, ha nem leszek kitűnő, na szóval akik ilyet mondtak azoknak üzenem, hogy nem volt igazuk, mert ez nekem olyan szinten sétagalopp volt... és ha valki nem tudná: a töri, a metek és a fizika oktatása angol nyelven folyik... szóval azért büszke vagyok magamra. és arra is amit azok értek el, akiket korrepetáltam, mert igen nekem még ez is lazán belefért az év során, hogy korrepetáljak. szóval szerintem ez már olyan lejárt lemez, hogy ennél már csak nehezebb lesz, meg itt már nagyon kell tanulni, hát nem tudom ezt mondták mikor felsős lettem, ezt mondták minden egyes évben és valahogy még sose jött be... na mindegy ennyit a suliról.
a másik dolog, ami most foglalkoztat: EB VAN EMBEREK EZ MOSTMÁR KOMOLY! igen én angyon örültem, hogy eb lesz egész évben erre vártam, azután meg annyira se méltattam, hogy a nyitómeccset megnézzem, komolyan eddig 4 meccset láttam összesen, véletlen mind a 4 a b csoport meccse volt, vajon miért? hát én ha falra is mászik minden más csapat akkor is a németeknek fogok szurkolni. eddig mindkét meccsüket megnyerték csak az a különbség, hogy az elsőt szenvedve (érthető okokból)búvalbélelt pofával, míg a második meccsen már az a csapat játszott, aki megszerettette velem a focit, és svanci&özil&gomez fantasztikusak voltak. szóval most vezetik a csoportot max ponttal, de még így is kieshetnek, hát remélem nem fognak. amúgy még annyit, hogy majd az egyeneskieséses szakszban az összes meccset nézem és akkor szoktamvolt írni a meccsértékeléseimet is, ahol mindig próbálom kicsit kivülálló szemével szemlélni az eseményeket, mondjuk nem mindig sikerül. na de egyenlőre még ne számítsatok beszámolókra, mert most még a b csoportra koncentrálódok. ja amúgy azt elfelejtettem írni, hogy kötöttem magammal egy egyességet, de nem írom le nehogy még be kelljen tartanom. hát az ebről ennyit.
egyebek: djoko... pedig abival együtt néztük... glee <3 grant gustin(a.k.a. sebastian) <3 JA ÉS HAJRÁ NATIONALELF! DEUTSCHLAND<3 DIE NATIONAL FUßBALL MANNSCHAFT! SCHWARZ&ROT&GOLD :) SOON TO BE MEISTER...

a payne in my heart

2012.06.03. 21:43, candy
esteh van már

uh hát nekem már most nagyon este van, mert korán keltem, úgyhogy csak úgy írogatok kicsit: liam bodies coverjét hallgatom és rohadt jó, de komolyan that boy is a pain... PAYNE in my heart. de kb. huszadjára hallgatom. akkor ugye ma meg voltunk nikinél, jól elvontunk végső állomás 4, remélem nem fogok parázni, mondjuk nem volt vmi ilyesztő, inkább csak idegőrlő, ez most látomás, mikor hal már meg, hogy hal meg stb. kérdések folyamatosan, meg utána kimentünk a búcsúba, ahol nem nagy meglepetésemre keresztapámba botlottam, mondjuk ő meglepődött, hogy mi a fészkes francokat keresek én ott vattacukrot majszolva. aztán visszamentünk nikiékhez, kis zenehallgatás, utána megmutattam nekik az adventurous adventures of one directiont, aztán charlie the unicorn, kiborít, hogy még mindig tudom kívülről, aztán egyéb hülyeségek és jöttünk haza, mire hazaértem itt volt mama, hozott nekem málnát, amit gyorsan bezabáltam. meg észrevettem, hogy abi írt sms-t, és rájöttem, hogy alig láttam vmit a garrosból és elfeledkeztem drága egyetlen gyókókám szülinapjáról, ezúton is bocsánat és happy b'day nole... hát szerintem ma ennyi történt, tegnap se sokkal több, ja am nekünk kedden nem lesz iskola, végre a vargásokra is lehet kicsit irigykedni, mert az nem állapot, hogy eddig mindig mi irigykedtünk, hogy nekik bezzeg már/még szünet van mi meg a suliban rohadunk, de mondjuk a nyári szünet is hamarabb kezdődik, meg itt van most ez a keddi nap, tök jó. na hát ennyi. ja ui: letöltöm ezt a liam covert és ez lesz a csengőhangom vagy nemtudom, de olyan nagyon jó, imádom. na lépek pás.

újabb alkotás

2012.06.01. 23:02, candy
louis a fedélzeten

na hát jónapot vagyis inkább estét kívánok minden kedves erre tévedőnek. hát most mondhatni okom volt rá, hogy ilyen sokáig nem láttatok, de higyjétek el nektek is jobb így, mert minden nap volt valami, amin kiakadtam, ja hát igen ugye pirosba szerettem volna öltöztetni a guiltypleasuret erre most itt ez a szépséges fekete. de mostmár kezdek kilábalni az imént említett illetve egyéb traumáimból. még mielőtt rátérnék a designra azért kis summary: hát az o.k. egy fos volt, nembaj mendivel elvoltunk. olvasás nuku, még mindig ugyanott tartok, már ezt meghagyom a nyárra. himym kivégezve. megnéztem végre az avngerst is és őszintén a film végére sem változott abeli véleményem, hogy nem bírom a marvelt, kivéve vasembert, őt viszont nagyon, itt is csak azért ültem végig azt a két órát, mert elsütött néhány poént. the adventurous adventures of one direction hát röhögőgörcs. vasárnap megyek nikihez grillezni. összevesztem a magyar tanárral, de akkor is nekem van igazam... csomó doga, tökre kikészít. ma meki, degeszre ettem magam. reggel meg fájt a fejem és hányingerem volt, úgyhogy szépen felfeküdtem a padra és van egy idézet az ajtó felett, amivel már három hete szemezek, mert tudom, hogy ismerem. na és most nem csak az idézetet néztem, hanem a hangyányi betűkkel odaírt "szerzőt" is nem tudtam belőle kivenni csak, hogy az egyik neve L-lel a másik meg T-vel kezdődik, hát gondoljátok ezekből eleve kire asszociálok és akkor közelebb mentem és oda volt írva,hogy louis tomlinson és még egy szép kis szivecske is volt mellette, szóval utána meg leeset, hogy "live life for the moment, because everything else is uncertain" hát ezt tényleg louis mondta, ja és erre a csodás felfedezésre elmúlt a fejfájásom :) és büszke vagyok rá, hogy a páldi teremben, ahova, amúgy rohadtul utálok felmászni, egy louis idézet van a falon. na és hát innen jött a design ihlete. ja meg a lostmemento egyik tumblr témájából az elrendezés, hát mondanom sem kell, hogy szokás szerint nagy szarakvás volt a kóddal, de szerintem megérte, a site info nem tűnt el, csak akkor jelenik meg ha rámész a képre vagy az alatta lévő cuccokra. ja igen ott is van egy louis idézet, amivel kapcsolatban egy hete eldöntöttem, hogy ez lesz az életfilozófiám. a funnal nálam sosem volt gond, bár kicsit másként értelmezem, mint az álag ember, a miszcsívöszködést meg már angolórán el is kezdtem,  mondjuk még tőlem kértek bocsánatot, dehát nem baj kicsiben kell kezdeni, a live fastra pedig majd kitalálom, hogy mi legyen. nah hát ennyi. ja várj nem, a diziről még annyit, hogy mostanában sokkal jobban tetszenek a designjaim, mint régen, valószínűleg, mert mostmár a grafika helyett a kódolásra helyezem a hangsúlyt és nem bonyolítom túl a kép részét. szóval ez a tumblr stílus sokkal közelebb áll hozzám, mint az előző és erre csak nemrég jöttem rá, mindenesetre régen utáltam a desginjaimat, most meg szintre mindre azt mondom, hogy bejön. mondjuk mind csak bizonyos ideig, de tetszenek és azért rakom fel őket, nem pedig azért, mint régen, hogy ha már dolgoztam vele legyen fenn. na de a lényeg a lényegben, hogy az összes dizi közül, amit valaha csináltam ez a kedvencem. valószínűleg sokáig fenn lesz, pedig amúgy nyárias dizit akartam, dehát bocsánat, ha esetleg még július közepén is ezt a feketeséget kell bámulnotok, de én ezt nem fogom megunni, mint a többit. összességében azért etszik, mert fekete(ami a kedvenc színem, nem nincsenek lelki problémáim, nem vagy se emo se rocker csak ez van, kész), de ugyanakkor a feketeség közepén van egy színes kép, meg amúgy mind a két kép a kedvenceim közé tartozik, de komolyan nézze meg mindenki a hátteret és mondja, hogy nem édes, hát nem tudom szerintem ez nem lehetséges. meg ugye ami még nekem nagyot dob rajta az kódolás, régóta szeretnék már ilyen megjelenő dobozkát, de gp-n kicsit másabb megcsinálni, mint html-ben, ahol már próbálgattam, amúgy nagyon sok mindent kipróbálok html oldalon és utána megpróbálom átarni, hogy gp-n is működjön, meg ez a háttéren rajta még egy kép stílust is szerettem volna kipróbálni, mondjuk az nem olyan bonyolult, amúgy ahhoz képest, hogy milyenre számítottam a sok kódolással, mikor nekifogtam a designnak tök egyszerű volt, mondjuk szarakodtam eleget egy szép kis csík eltüntetésével meg azzal, hogy hogyan legyen az alsó rész szürke a felső meg átlátszó és utána fekete. na mindegy szóval ez a kedvenc designom a guiltypleasure legújabb(lassan két éves) változatának 38 dizije közül, meg, aközül a sok összecsapott ürügyezős szemét közül, amit régen csináltam. amúgy kár, hogy ezen a képen nem látszik loueehh-nak az a nagy segge, pedig úgy lenne teljes, tényleg ma lyukasban ráírtam a kezemre zsaufi tűfilcével, hogy lou's ass és alig bírtam levakarni még a mekiben is rajta volt. na mostmár tényleg ennyi pás.

Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, egyéb épületek szigetelését kedvezõ áron! Hívjon! 0630/583-3168    *****    Ha te is könyvkiadásban gondolkodsz, ajánlom figyelmedbe az postomat, amiben minden összegyûjtött információt megírtam.    *****    Nyereményjáték! Nyerd meg az éjszakai arckrémet! További információkért és játék szabályért kattints! Nyereményjáték!    *****    A legfrissebb hírek Super Mario világából, plusz információk, tippek-trükkök, végigjátszások!    *****    Ha hagyod, hogy magával ragadjon a Mario Golf miliõje, akkor egy egyedi és életre szóló játékélménnyel leszel gazdagabb!    *****    A horoszkóp a lélek tükre, nagyon fontos idõnként megtudni, mit rejteget. Keress meg és nézzünk bele együtt. Várlak!    *****    Dryvit, hõszigetelés! Vállaljuk családi házak, lakások, nyaralók és egyéb épületek homlokzati szigetelését!    *****    rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com - rose-harbor.hungarianforum.com    *****    Vérfarkasok, boszorkányok, alakváltók, démonok, bukott angyalok és emberek. A világ oly' színes, de vajon békés is?    *****    Az emberek vakok, kiváltképp akkor, ha olyasmivel találkoznak, amit kényelmesebb nem észrevenni... - HUNGARIANFORUM    *****    Valahol Delaware államban létezik egy város, ahol a természetfeletti lények otthonra lelhetnek... Közéjük tartozol?    *****    Minden mágia megköveteli a maga árát... Ez az ár pedig néha túlságosan is nagy, hogy megfizessük - FRPG    *****    Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Why do all the monsters come out at night? - FRPG - Aktív közösség    *****    Az oldal egy évvel ezelõtt költözött új otthonába, azóta pedig az élet csak pörög és pörög! - AKTÍV FÓRUMOS SZEREPJÁTÉK    *****    Vajon milyen lehet egy rejtélyekkel teli kisváros polgármesterének lenni? És mi történik, ha a bizalmasod árul el?    *****    A szörnyek miért csak éjjel bújnak elõ? Az ártatlan külsõ mögött is lapulhat valami rémes? - fórumos szerepjáték    *****    Ünnepeld a magyar költészet napját a Mesetárban! Boldog születésnapot, magyar vers!    *****    Amikor nem tudod mit tegyél és tanácstalan vagy akkor segít az asztrológia. Fordúlj hozzám, segítek. Csak kattints!    *****    Részletes személyiség és sors analízis + 3 éves elõrejelzés, majd idõkorlát nélkül felteheted a kérdéseidet. Nézz be!!!!    *****    A horoszkóp a lélek tükre, egyszer mindenkinek érdemes belenéznie. Ez csak intelligencia kérdése. Tedd meg Te is. Várlak